بازار پیاز
خانه / پیاز جیرفت / خرید و فروش پیاز جیرفت در کیفیت های کریستالی و صدفی

خرید و فروش پیاز جیرفت در کیفیت های کریستالی و صدفی

خرید و فروش پیاز جیرفت در کیفیت های کریستالی, صدفی و سنگی در اوایل بهمن ماه تا خرداد ماه ادامه دارد و می توانید پیاز را در کیفیت های صادراتی و داخلی خریداری نمایید. کرمان از جمله شهر های خارج از فصل است که انواع محصولات را در فصل زمستان برداشت میکند و به بازار کشور یک تزریق جدید است.

خرید و فروش پیاز جیرفت

فروش پیاز جیرفت

فروش پیاز جیرفت از جمله رسالت های مجموعه سودا سه پیاز است که در بهترین کیفیت و قیمت انجام می گیرد. پیاز در جیرفت مانند دیگر شهر ها در تنوع و کیفیت های مختلفی است که برای خرید باید توجه نمایید تا سفارش خود را به طور مشخص به مجموعه ما ارائه دهید تا طبق نیازتان محصول خود را انتخاب و خرید کنید.

خرید و فروش پیاز جیرفت

خرید پیاز کریستالی جیرفت

پیاز کریستالی را از کجا خریداری کنیم؟
در بین پیاز های سفید به پیازی که دارای رنگ پوست سفید تری باشد و رگه های سبز کمتری داشته باشد کریستالی میگویند و برای خریداران بسیار بهتر است و از دلایل واضح ان شکل ظاهری این نمونه پیاز است که باعث می شود که خریداران ان را بهتر خرید نمایند.

خرید و فروش پیاز جیرفت

فروش پیاز صدفی جیرفت

پیاز صدفی نیز مانند پیاز کریستالی رنگ روشنی دارد و خریداران ان را از دیگر نمونه های پیاز بیشتر ان را خریداری می کنند و در بازار های داخلی و صادراتی بیشترین فروش و تقاضا را دارد. موقع خرید توجه داشته باشید که سفارش خود را بیان کنید تا پیازی که نیاز دارید را برایتان ارسال نماییم.

خرید و فروش پیاز جیرفت

خرید و فروش پیاز جیرفت

خرید و فروش پیاز جیرفت هر ساله از اوایل بهمن ماه شروع می شود و تا خرداد ماه ادامه دارد. پیاز جیرفت در کشور از اهمیت خوبی برخوردار است زیرا این پیاز در فصلی به بازار تزریق می شود که فصل زمستان است و هیچ شهری برداشت ندارد. این موضوع اهمیت این پیاز را میرساند و باعث میشود در طول سال از بابت تامین پیاز در کشور مشکلی نباشد.

خرید و فروش پیاز جیرفت

انواع پیاز موجود در جیرفت

انواع پیاز موجود در جیرفت را می توان به دو نوع پیاز زرد و پیاز سفید تقسیم کرد که به نسبت پیاز سفید کشت ان بیشتر از زرد است. این دو نمونه پیاز را می توان از جمله پیاز های پر مصرف در کشور دانست که بسیار موثر هستند. از جمله شهر هایی که اقدام به تهیه پیاز جیرفت می کنند عبارتند از:

  • تهران
  • کرج
  • اصفهان
  • تبریز
  • خوزستان
  • سمنان
  • کردستان
  • لرستان
  • و …

خرید و فروش پیاز جیرفت

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز به عراق در فصل زمستان و بهار نیز انجام میگیرد که در این زمان پیاز جیرفت بسیار مناسب است برای صادرات به این کشور. کشور عراق با تکیه بر واردات محصولات کشاورزی از ایران این دغدغه و هزینه را از دوش کشور خود برداشته است و پیاز را با قیمت مناسب از ایران خریداری می کند و این مسئله برای کشور ما نیز بسیار مناسب است.

خرید و فروش پیاز جیرفت

قیمت پیاز جیرفت

قیمت پیاز جیرفت چگونه است؟ ایا پیاز جیرفت از دیگر پیاز ها مناسب تر است قیمت ان؟
پیاز جیرفت در فصل زمستان از مناسب ترین قیمت های پیاز در بازار ایران است چراکه به صورت تازه برداشت است و پیاز دیگر شهر ها به صورت انباری است و هزینه های انبار داری و نگهداری ان باعث شده تا نتوان با قیمت پایین تر ان را ارائه داد و از طرفی پیاز ۶ ماهه است پیاز های انباری و قابلیت نگهداری بهتری دارد.

خرید و فروش پیاز جیرفت

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com
بازار پیاز