بازار پیاز
خانه / پیاز صادراتی / فروش پیاز قرمز صادراتی | صادرات پیاز به هند | فروش بهترین پیاز

فروش پیاز قرمز صادراتی | صادرات پیاز به هند | فروش بهترین پیاز

فروش پیاز قرمز صادراتی و صادرات ان به هند از جمله فعالیت های مجموعه سودا سه پیاز است که بهترین نمونه پیاز ها را در بسته بندی های صادراتی مناسب و مناسب صادرات عرضه می کند. پیاز قرمز از جمله پیاز های مورد نیاز برای بازار های کشور هند است.

فروش پیاز قرمز صادراتی

صادرات پیاز به هند

صادرات پیاز به هند در سال ۹۸ با شروع فصل پاییز استارت خورد و با گذشت روز ها سفارش ان ها و نیاز ان ها به پیاز بیشتر شد. با نیاز کشور هند به پیاز باعث شد کشور هایی هم که پیاز خود را از هند خریداری می کردند مجبور به خرید پیاز از ایران و دیگر کشور ها نظیر ترکیه و مصر شدند.

فروش پیاز قرمز صادراتی

فروش پیاز قرمز صادراتی

فروش پیاز قرمز صادراتی در ۶ ماهه دوم سال در کشور ما ایران و در مجموعه سودا سه پیاز شروع می شود و تا فروردین ماه ادامه دارد و بعد از ان پیاز زرد و پیاز سفید مجموعه برداشت و به فروش میرسد. توجه داشته باشید که پیاز قرمز باید در سایز مناسب و بسته بندی های مناسب برای صادرات اماده شود.

فروش پیاز قرمز صادراتی

پیاز صادراتی تبریز

پیاز صادراتی تبریز از جمله پیاز های مناسب برای صادرات است که هر ساله به کشور های مختلف اروپایی و اسیایی انجام می گیرد. پیاز ها دارای بذر های مختلف هستند که در کیفیت های مختلف تولید می شوند ولی مجموعه سودا سه پیاز با تولید پیاز با بهترین بذر ها این امکان را برای صادرات ایجاد نموده است.

فروش پیاز قرمز صادراتی

خرید پیاز عمده

خرید پیاز عمده را از کجا باید انجام داد؟ به چه خریدی میتوان گفت خرید عمده پیاز؟
پیاز به دلیل مصرف زیادی که دارد به صورت عمده عرضه می شود در این مجموعه از ۱۰ تن به بالا را عمده محاسبه می کند و به فروش میرساند و ۶ تن برای تعدادی از کارخانه ها ارسال دارد و بیشتر فروش های ان ۲۵ تن به بالا انجام می گیرد. پس با این وجود خریدارانی که خرید پیاز از ۵ تن به بالا را دارند می توانند با ما در ارتباط باشند.

فروش پیاز قرمز صادراتی

بهترین پیاز برای کشور هند

در کشور هند چه نمونه پیاز هایی بیشترین تولید و مصرف را دارند؟ کشور هند با جمعیت میلیاردی بیشترین کشت ان ها مربوط به پیاز قرمز و سفید است به همین خاطر بهترین پیاز برای صادرات به این کشور پیاز قرمز و سفید است که کشور ما نیز از تولیدکنندگان عمده ان هستند.

فروش پیاز قرمز صادراتی

فروش عمده پیاز سفید

از دیگر نمونه های پیاز رنگ سفید ان است که برای کشور های عربی و هند بازار مناسبی دارد و این نمونه پیاز نیز دارای کیفیت های مختلف است و در اکثر ماه های سال تولید می شود. توجه داشته باشید پیاز سفید ماندگاری ان کمتر است نسبت به پیاز قرمز و پیاز طلایی و برای صادرات ان باید مواردی را رعایت کنید تا محصول به سلامت به مقصد برسد.

فروش پیاز قرمز صادراتی

قیمت عمده پیاز برای هند

پیاز با چه قیمتی برای هند صادر می شود؟

کشور هند با جمعیت زیادی که دارد در صورت نیاز به یک محصولی مجبور به خرید عمده ان می شود. قیمت عمده پیاز برای هند در هفته های مختلف متفاوت است و قیمت پیاز به صورت ثابت نیست و برای خرید باید از مجموعه پیاز ایران استعلام نماییدو پیاز با هر مشخصاتی که نیاز دارید را مشخص کنید و خریداری نمایید.

فروش پیاز قرمز صادراتی

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:abolfazlkarimi4mb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیاز سفید

قیمت پیاز سفید و پیاز قرمز برای صادرات

پیاز قرمز توسط شرکت های معتبر تولیدی انجام می شود و شرکت های مختلفی در …

بازار پیاز